2017-12-22 - Spokojnych Świąt!

2017-11-06 - 7 listopada - Międzynarodowy Dzien Fizyki Medycznej

2017-10-17 - Protest Porozumienia Zawodów Medycznych!

2017-10-15 - Popieramy protest lekarzy rezydentów!

 

Witamy na stronie Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Fizyków Medycznych!

Ogólnopolski Związek Zawodowy Fizyków Medycznych jest dobrowolną, samorządną i niezależną organizacją powołaną do reprezentowania fizyków medycznych oraz osób, które:

  • stosują metody wykorzystywane w technice radiacyjnej w celach medycznych;
  • działają lub doradzają w dziedzinie dozymetrii i planowania leczenia pacjentów z chorobami nowotworowymi, stosując złożone procedury fizyczne i techniki medyczne uwzględniające aparaturę generującą promieniowanie jonizujące;
  • zapewniają optymalizację i jakość zabiegów;
  • sprawują kontrolę bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla celów medycznych w dziedzinach radioterapii onkologicznej, diagnostyce obrazowej i medycynie nuklearnej.

Poczytaj o roli fizyków medycznych, poznaj cele naszego Związku, dowiedz się co u nas ostatnio słychać (także na Facebooku!). Jeżeli potrzebujesz rady, chcesz coś zaproponować, nie jesteś zadowolony z działalności Związku, pisz na naszym forum internetowym. Pamiętaj, związek jest silny tylko siłą swoich członków - nic się nie zrobi samo!

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Związku a chciałbyś nim zostać, zapoznaj się z naszym statutem, wypełnij formularz i wyślij pocztą na adres siedziby Związku.


Ogólnopolski Związek Fizyków Medycznych | CMS: dwaplusdobrze.pl